Partneri

Par GEOKON

Geokon, Incorporated atrodas Ņūhempšīras štatā, ASV. Kompānija darbojas visā pasaulē, izmantojot plašu pārstāvniecību tīklu. Uzņēmums ir dibināts 1979.gadā, un šobrīd tajā strādā vairāk kā 90 darbinieku. Gadu gaitā Geokon ir kļuvis par pasaules līderi stīgas tipa sensoru tehnoloģijā, pateicoties izstrādājumu kvalitātei, lieliskai klientu apkalpošanai un inovatīviem dizainiem. Piedāvāto ģeotehnisko ierīču plašais klāsts tiek ražots rūpnīcā, kura atrodas ASV, un to veic apmācīti, kvalificēti un pieredzējuši speciālisti un montieri. Pateicoties inovācijām un lielajai pieredzei, Geokon ir izstrādājis stīgas sensoru produktu līniju, kurai nav otras līdzīgas visā pasaulē. Šīs īpaši izturīgās ierīces ir lielā mērā sekmējušas, ka visā pasaulē stīgas tipa devēji arvien vairāk tiek atzīti par vispiemērotāko tehnoloģiju ģeotehniskajās būvēs.

Tehnoloģija: stīgas tipa sensors

Nospriegotas tērauda stieples vibrāciju rezonējošā frekvence ir atkarīga no sprieguma vai nostiepuma vadā. Šo pamatīpašību izmanto dažādi, lai izmērītu spriegumu, slodzi, spēku, spiedienu, temperatūru un slīpuma leņķi. Stīgas tipa sensori ir labi pazīstami ar to ilglaicīgo stabilitāti. Stīgas tipa sensoru priekšrocība salīdzinājumā ar parastajiem sensoriem, galvenokārt, ir saistīta ar sensoru darbības rezultātu, kas ir frekvence, nevis spriegums.Frekvences var pārraidīt pa gariem (>2000m) kabeļiem bez jūtamas signāla pasliktināšanās, kuru izraisa izmaiņas kabeļa pretestībā, kas var rasties no ūdens iefiltrēšanās, temperatūras svārstībām, kontaktu pretestības un noplūdes zemē. Šis faktors apvienojumā ar dizaina pirmklasīgumu un izturību padara sensorus par izstrādājumiem, kas uzrāda izcilu ilgtermiņa stabilitāti un kuri ir ideāli piemēroti ilglaicīgiem mērījumiem nelabvēlīgos vides apstākļos.

Kvalitāte

Kā novērtējumu par izcīliem produktiem Geokon ir saņēmis ISO 9001:2008 standartu gan no ANSI ANAB, ASV, gan UKAS Lielbritānijā. Geokon kalibrēšanas programma atbilst ANSI/NCSL Z540-1 Kalibrēšanas laboratorijas un Mērījumu un testu iekārtu vispārējām prasībām. Turklāt visus galvenos kalibrēšanas standartus var atrast ASV Tirdzniecības Departamentā un Valsts Standartu un tehnoloģiju institūtā (NIST) Vašingtonā, DC, un tie ir kalibrēti laboratorijās ar ISO/IEC 17025 akreditāciju. Geokon ir izvēlēts par piegādātāju ASV kodoliekārtu būvēs atbilstoši Amerikas Inženiermehāniķu apvienības (ASME)/Kodolenerģijas kvalitātes garantiju (NQA)-1, Kvalitātes garantijas programmas prasībām.Visa Geokon produktu līnija ir saņēmusi Krievijas GOST sertifikātu par produktu drošību un GOST metroloģisko sertifikātu.


Par SOLINST

SOLINST Canada Ltd.  ražo augstas kvalitātes pazemes ūdeņu mērinstrumentus jau  kopš 1980. gada, kad kompānijas prezidents Dag Belshaw saprata, ka ir nepieciešami novatoriski un viegli izmantojami mērinstrumenti strauji augošajā hidroģeoloģijas nozarē.

Pirmais produkts, ko SOLINST ieviesa tirgū bija  Model 101 ūdens līmeņa mērītājs. Izturīga konstrukcija, pret stiepšanos izturīga lenta un īpašs mēriedaļu marķējums izrādījās ideāla kombinācija. Šis ūdens līmeņa mērītājs ieguva lielu popularitāti un drīz kļuva par pieprasītāko šāda veida produktu tirgū.

Šobrīd SOLINST piedāvā plašu mērinstrumentu aprīkojumu, ko izmanto hidroģeologi un hidrologi visā pasaulē. Produktu klāsts ir ļoti daudzveidīgs- ūdens līmeņa mērītāji, automātiskie ūdens līmeņa nolasītāji, telemetrijas sistēmas, pazemes ūdeņu paraugu ieguves instrumenti un daudzi citi mērinstrumenti ūdens monitoringam.

SOLINST produktu līnija ir piemērota apkārtējās vides un pazemes ūdeņu monitoringam, kā arī dažādu mijiedarbības procesu pētījumiem.